informacje i nowości

SYSTEM POMIARU UCHA RZECZYWISTEGO- REM

Dopasowanie aparatów słuchowych na podstawie systemu REM jest dużo szybsze i komfortowe dla pacjenta. Wykonane pomiary w kanale słuchowym pozwalają na dokładniejsze dopasowanie aparatu, niż dopasowanie na podstawie subiektywnych wrażeń pacjenta. Badania wykazują że aż około 80% pacjentów jest bardziej zadowolonych po dostrojeniu przy pomocy tej metody a czas przyzwyczajenia się do aparatów jest dużo krótszy.

06 text image spot 960x600

APARATY SŁUCHOWE NA ŁADOWARKĘ

Aparaty pozbawione są źródła zasilania z baterii, a zasilanie zapewnia wbudowany akumulator w aparacie, który ładuje się poprzez ładowarkę. Dostępne są dwa rodzaje ładowarek, stacjonarne oraz przenośne ( z wbudowanym “powerbankiem”)

Starkey Livio EDGE AI jest następcą aparatu Livio AI 2400. posiada wiele dodatkowych funkcji i zalet. Aparat słuchowy Starkey Livio EDGE AI to Healthable™, który śledzi na przykład zdrowie mózgu i ciała. Aparaty słuchowe Livio EDGE AI mogą być noszone również przez osoby bez ubytku słuchu. Aparat słuchowy może nie tylko uchwycić wszystkie niezbędne elementy, ale także zrozumieć 27 języków i tłumaczyć na żywo, mierzyć tętno, udzielać wskazówek zdrowotnych i wiele więcej.

Aparat słuchowy Starkey Livio EDGE AI posiada wiele czujników połączonych ze sztuczną inteligencją (AI) z pomocą których może wykonywać zadania, które normalnie wymagałyby ludzkiej inteligencji. Dodatkowo aparat słuchowy wyposażony jest w system „Hearing reality Pro”, dzięki któremu może jeszcze lepiej rozpoznawać różne warunki otoczenia i odpowiednio dopasowywać dźwięk. Aparat słuchowy charakteryzuje się następującymi funkcjami: pulsometr ( Tylko w połączeniu z akumulatorem Livio EDGE AI 2400 RIC R i słuchawkami wykonywanymi na zamówienie ).

Tłumaczenie na 27 języków (na razie Tylko w połączeniu z iPhonem ).Śledzenie i system alarmowy na wypadek wypadku. Wirtualny asystent: zadawaj pytania głosowo, transkrypcja mowy na tekst, regulowana zdalnie. Nagrodzony jako najlepszy aparat słuchowy pod względem rozumienia mowy. Posiada opcję z możliwością ładowania. Dobry słuch to tylko część dobrego, zdrowego życia. Ten aparat słuchowy dostarcza również informacji na temat reszty Twojego samopoczucia.

more

Oticon wprowadza nowe aparaty wykorzystujące całkowicie nową technikę o nazwie „Głęboka sieć neuronowa”, wspierającą naturalne funkcjonowanie mózgu. Mózg człowieka odgrywa zasadniczą rolę w prawie wszystkich sytuacjach, w tym w procesie słyszenia. Oticon More to pierwszy aparat słuchowy, który zapewnia Twojemu mózgowi dostęp do wszystkich istotnych dźwięków, których potrzebuje, oczywiście w komforcie. Oticon wyposażył urządzenie w nie mniej niż 12 milionów realistycznych (rzeczywistych) dźwięków i potrafi rozpoznać wszystkie dźwięki na świecie! More został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić użytkownikowi aparatów słuchowych w złożonych środowiskach słuchowych, takich jak ruchliwa impreza lub restauracja. Oczywiście możesz również korzystać ze znanych funkcji: kompatybilność ze smartfonami iPhone i Android, aplikacja Oticon ON i Oticon Remote Care.

paradise

Phonak Paradise zdecydowanie należy do listy wyjątkowych aparatów słuchowych. Urządzenie posiada wiele funkcji poprawiających jakość słyszenia. Aparat słuchowy jest określany jako „szwajcarski scyzoryk wojskowy” wśród osób niedosłyszących, co jest jednym z powodów, dla których możesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze urządzenie z Phonak Paradise. Ciągłe innowacje sprawiły, że Phonak Paradise to pierwszy aparat słuchowy oferujący wyjątkową jakość dźwięku w połączeniu z technologią wielokrotnego ładowania. Ponadto może przesyłać strumieniowo bezpośrednio z dowolnego smartfona (zarówno z systemem Android, jak i Apple), tabletu i telewizora. Twierdzono, że Bluetooth nie może być zintegrowany z aparatem słuchowym, ale firma Phonak dowiodła, że jest inaczej. Phonak jest pierwszą firmą na świecie, która oferuje prawdziwie uniwersalną łączność dla miliardów urządzeń.